x

Przerwa wakacyjna

Kochani, zgodnie z tradycją wykorzystujemy wakacje na zebranie nowych pomysłów i przygotowanie dla Was nowych i jeszcze bardziej cudnych boxów. Z tego powodu zapisy na subskrypcję są zawieszone do 1 października. Do zobaczenia niedługo!

Strona główna Jak to działa? Cennik Poprzednie boxy Zamów swój box Zaloguj się
Do końca zamówień pozostało: 6 dni
< Zobacz wszystkie boxy

Box nr 24

Zobacz co było w środku

  • Makaron gryczany kolanko z Rodzinnej wytwórni makaronów Fabijańscy. Certyfikat eko to gwarancja absolutnej naturalności - czystej i wolnej od jakichkolwiek skażeń chemicznych czy modyfikacji genetycznych.
  • Miód lipowy z pasieki Drahimscy jest miodem pszczelim nektarowym, pochodzącym z obszaru kilku gmin na Pojezierzu Drawskim. Od 16 czerwca 2011 r. miód drahimski jest wpisany do rejestru Unii Europejskiej jako produkt pod znakiem Chronione Oznaczenie Geograficzne.
  • Baton owocowy z kawą i orzechami z Dobrej Kalorii. 100% naturalny, 0% dodatku cukru i aż 75% owoców i orzechów.
  • Musztarda imbirowa firmy Vitapol urzekła nas krótkim składem i niecodziennym słodko- ostrym smakiem, który idealnie nadaje się jako składnik marynat do wszelakich sałat.
  • Olej rzepakowy z Góry Św. Warzyńca jest produkowany wyłącznie z niemodyfikowanych genetycznie odmian rzepaku. Powstaje w pobliżu Rezerwatu Przyrody Góra św. Wawrzyńca, wyłącznie z krajowego surowca najwyższej jakości.
< Zobacz box wielkanocny Zamów najnowszy box Zobacz box bożonarodzeniowy >