x

Zmieniamy się dla Was!

Chcemy oferować Wam jeszcze więcej i jeszcze lepiej. W związku z tym zdecydowaliśmy się na gruntowną modernizację naszej strony. Jej tymczasowe wyłączenie (a w tym wstrzymanie zapisów na subskrypcję) potrwa do końca marca. O postępach i szczegółach będziemy informować na naszym FB: fb.com/cudmiodbox

Strona główna Jak to działa? Cennik Poprzednie boxy Zamów swój box Zaloguj się
Do końca zamówień pozostało: 11 dni

FAQ

Czyli najczęściej zadawane pytania

Co znajduje się w paczce?

W paczce znajduje się min. 5 wyjątkowych produktów. Wszystkie pochodzące od polskich producentów, wszystkie wyprodukowane w polskich fabrykach. Wszystkie rozkochają Cię w sobie. Nie jesz mięsa? Nie martw się. W naszych boxach nie ma produktów mięsnych.

Jak zapłacić za subskrypcję?

Za swoją subskrypcję płacisz przy zamówieniu. Twoja płatność jest obsługiwana przez bezpieczne narzędzie Przelewy24, dzięki któremu Twoje dane są w 100% bezpieczne i z pewnością nie trafią w niepowołane ręce.

Czy produkty są pełnowartościowe?

Jak najbardziej tak. Wszystkie produkty, które otrzymujesz w swojej paczce są pełnowartościowe i pełnowymiarowe oraz pochodzące prosto od polskich producentów. W naszych paczkach nie znajdziesz próbek.

Dla kogo jest cud miód?

Masz już dość popularnych produktów produkowanych na ogromną skalę? Cud miód jest właśnie dla Ciebie. Nasz box to świetna dawka tego, co najlepsze u polskich producentów. Co miesiąc - wprost pod Twoje drzwi.

Ile kosztuje box?

Cena Twojego boxu uzależniona jest od sukbsrypcji, którą wybierzesz. Im dłużej zostaniesz z nami, tym mniej zapłacisz, a cena boxu zaczyna się już od 62 PLN/miesięcznie razem z dostawą (przy subskrypcji 6-miesięcznej).

Ile kosztuje przesyłka

Twój box zostanie dostarczony do Ciebie naszym zaufanym kurierem. Opłata za przesyłkę jest stała i wynosi zawsze 14 PLN. Jej koszt jest wliczony w cenę boxu.

Czy muszę podpisywać umowę?

Oczywiście, że nie. Aby zapisać się do subskrypcji nie jest wymagana żadna umowa. Płacisz tylko za box. Zero ukrytych kosztów.

Czy wiadomo co się znajduje w paczce?

To nasza ulubiona część. Paczka jest niespodzianką. Każdego miesiąca przygotowujemy dla Ciebie zestaw nowych, wyjątkowych produktów. Produktów, które poznasz dopiero, gdy otworzysz swój box. Zaufaj nam - nie zawiedziemy Cię!

Kiedy otrzymam swoją paczkę?

Zapisy prowadzimy od 1-ego do 30-ego dnia miesiąca. Krótko potem rozpoczynamy wysyłkę boxów, zatem możesz się ich spodziewać ok. 10 dnia następnego miesiąca.

Gdzie mogę ponownie kupić te produkty?

Do każdego boxu dodajemy pełne informacje odnośnie dostępności produktów w danym boxie. Jak się okazuje takich miejsc jest całkiem sporo - wszystkie poznasz czytając naszą ulotkę.

Jak mogę zrezygnować z subskrypcji?

Z subskrypcji możesz zrezygnować w każdym dowolnym momencie - bez żadnych konsekwencji. Wystarczy, że wyślesz maila z taką informacją na joanna@cudmiodbox.pl.

Co jeśli coś pójdzie nie tak?

Nieustannie pracujemy nad tym, żeby tak nie było. Jeśli jednak zdarzy się nam wpadka, poinformuj nas o tym. Zrobimy wszystko żeby to naprawić. Nikogo nie zostawimy bez opieki.