x

Zmieniamy się dla Was!

Chcemy oferować Wam jeszcze więcej i jeszcze lepiej. W związku z tym zdecydowaliśmy się na gruntowną modernizację naszej strony. Jej tymczasowe wyłączenie (a w tym wstrzymanie zapisów na subskrypcję) potrwa do końca marca. O postępach i szczegółach będziemy informować na naszym FB: fb.com/cudmiodbox

Strona główna Jak to działa? Cennik Poprzednie boxy Zamów swój box Zaloguj się
Do końca zamówień pozostało: 11 dni

Pysznie i wygodnie!

Jedna subskrypcja, tysiące smaków w Twoim domu

Zasada jest prosta – zamawiasz raz, a my podsyłamy Box niespodziankę z pysznymi cudnościami wprost do Twojego domu. Przesyłka w cenie i żadnych dodatkowych kosztów. Dodatkowo, w każdym momencie subskrypcji, możesz ją anulować bez dodatkowych opłat!

Zamów teraz

Zobacz jak to działa

Odkrywanie polskich produktów nigdy wcześniej nie było tak proste!

ikona

Zamawiasz

Zamówienie subskrypcji jest niezwykle łatwe. Wymaga to zaledwie kilku kliknięć. Brak pewności? Zamów pierwszą i sprawdź. Zawsze i wszędzie możesz zrezygnować. Żadnych zobowiązań i umów

ikona

Poznajesz nowości

Wiemy jak ważna jest jakość i dbałość o całokształt, dlatego spędzamy noce i dnie nad tym, aby to co dostajecie było jedyne w swoim rodzaju

ikona

Próbujesz i eksperymentujesz

Tylko od Ciebie zależy jak wykorzystasz produkty znajdujące się w Boxie. Jeśli szukasz inspiracji, zajrzyj na nasz Blog

Zamów swój box

Cudne kompozycje

Każdy Box komponujemy tak, aby Was zaciekawić i zainspirować

Zobacz poprzedni box

Masz pytania?

Kilka najczęściej zadawanych pytań

Co znajduje się w paczce?

W paczce znajduje się min. 5 wyjątkowych produktów. Wszystkie pochodzące od polskich producentów, wszystkie wyprodukowane w polskich fabrykach. Wszystkie rozkochają Cię w sobie. Nie jesz mięsa? Nie martw się. W naszych boxach nie ma produktów mięsnych.

Jak zapłacić za subskrypcję?

Za swoją subskrypcję płacisz przy zamówieniu. Twoja płatność jest obsługiwana przez bezpieczne narzędzie Przelewy24, dzięki któremu Twoje dane są w 100% bezpieczne i z pewnością nie trafią w niepowołane ręce.

Czy produkty są pełnowartościowe?

Jak najbardziej tak. Wszystkie produkty, które otrzymujesz w swojej paczce są pełnowartościowe i pełnowymiarowe oraz pochodzące prosto od polskich producentów. W naszych paczkach nie znajdziesz próbek.

Dla kogo jest cud miód?

Masz już dość popularnych produktów produkowanych na ogromną skalę? Cud miód jest właśnie dla Ciebie. Nasz box to świetna dawka tego, co najlepsze u polskich producentów. Co miesiąc - wprost pod Twoje drzwi.

Pełne faq