Dlaczego z nami?

Jeśli jeszcze się zastanawiasz, to poznaj 5 powodów, dla których warto z nami pracować.

1.

Wyselekcjonowane, niestandardowe produkty

Nie znajdziesz u nas produktów, które można zakupić w każdym markecie. Zgodnie z naszą misją oferujemy wyłącznie polskie produkty. Wyszukujemy produkty od lokalnych producentów, którzy żyją swoją pasją. Potrafią również zaskoczyć produktem takim jak czekolada z jałowcem czy też pesto z pietruszki! 
20200809-IMG_2548
20200809-IMG_2579

2.

Świetny design

Nie widać u nas wiklinowego koszyka, cienkiego sianka, ani celofanu. Nasze produkty pakowane są w świetnie zaprojektowane opakowania. Mamy w swojej ofercie zarówno opakowania kartonowe, jak i drewniane. Chcesz aby pudełko miało nadrukowane logo firmy? Dla nas to nic trudnego. Znakujemy każdym kolorem i wzorem, a gdy brak Ci pomysłu – nasz grafik z pewnością zaskoczy Cię kilkoma pomysłami.

3.

Możliwość personalizacji

Idealny prezent powinien zawierać również życzenia. Dlatego dajemy Ci możliwość dołączenia życzeń do każdego pudełka. Dopytaj nas jedynie o szczegóły. Nie chcesz życzeń? Możemy wspólnie stworzyć katalog produktowy, broszurę informacyjną o nowym produkcie, ozdobny bilecik lub dowolny gadżet. Ograniczeń nie ma żadnych, możliwości personalizacji – mnóstwo.
20200809-IMG_2594
20200809-IMG_2619

4.

Działamy kompleksowo

Naszych klientów traktujemy profesjonalnie od pierwszego kontaktu. Przedstawiamy oferty na realistycznych zdjęciach, przesyłamy próbki do degustacji. Służymy pomocą przy działaniach graficznych, a także tworzymy tłumaczenia i zajmujemy się wysyłką bezpośrednio do obdarowanych. Kompleksowo od A do Z. Wy dajecie nam zalążek pomysłu, a my zajmujemy się resztą.

5.

Dbałość o planetę Ziemię

Pojęcia takie jak ekologia i zrównoważony rozwój są nam bardzo bliskie. Więcej o naszych działaniach proekologicznych przeczytasz w naszym Manifeście ekologicznym.
20200809-IMG_2489-2