Skomponuj swój zestaw biznesowy.

Nietypowe wymagania? Masz swoją wizję zestawu? Ograniczony budżet? Opowiedz nam o tym, a my przygotujemy dla Ciebie dedykowaną propozycję.

baner2

Mamy ogromne doświadczenie w zakresie tworzenia dedykowanych zestawów, dostosowanych do odbiorcy, zakresu, budżetu, czy ilości. Sprawdź jak możesz spersonalizować swój prezent.

Zapytaj o ofertę Zapytaj o ofertę
IMG_5524

Oferta dopasowana do Ciebie

Wiemy, że prezent świąteczny to wizytówka Twojej firmy. Dlatego zadbamy o to, aby jak najlepiej prezentowała Ciebie oraz wzbudzała zachwyt wśród obdarowanych. Razem z Tobą dokładamy wszelkich starań, aby ten upominek pozostał w pamięci na lata.

Kompleksowa realizacja
Zajmiemy się dla Ciebie całym procesem – od projektu, czy selekcji przez realizację (druk opakowania, personalizacja), na konfekcji oraz logistyce kończąc.
Elastyczność
Dopasowujemy nasze pomysły i propozycje do Twoich potrzeb i możliwości.
Gwarancja jakości
Doświadczenie i mnogość zrealizowanych projektów gwarantują Twoją satysfakcję.

Zapytaj o ofertę Zapytaj o ofertę

Wyjątkowa selekcja produktów

Wyróżnij się i zaskocz swoich klientów i kontrahentów. Podaruj im nietuzinkowe produkty, których nie dostaną w sklepie. Wkładamy wiele pracy w sprawdzenie i weryfikację każdego produktu i producenta. Tak, by w Twojej paczce znalazła się najwyższa jakość i smak!

Made in Poland
Wspieramy polskie, rodzinne manufaktury. Serce i powołanie to najlepszy przepis na świetny smak.
100% eko
Dbamy o to, aby nasze produkty były z najwyższej półki. Aby spełniały standardy dobrego wpływu na środowisko i nasze wspólne otoczenie.

Zapytaj o ofertę Zapytaj o ofertę

IMG_1045